TEL: 558 649 751

NOVÉ SUV 2008

Nové SUV 2008

Objevte nový PEUGEOT 2008, kompaktní a multifunkční SUV s inspirativním designem a inovativním interiérem PEUGEOT i Cockpit® 3 D, vyspělými technologiemi a nabídkou výkonných a účinných spalovacích i elektrického motoru, které dodají řízení nový impuls.

Peugeot 2008 01

Peugeot 2008 02

OBJEVTE NOVÝ PEUGEOT 2008 V AUTOSALONU SVOBODA

Nový Peugeot 2008 si již můžete vyzkoušet u nás v Hodoňovicích a v Novém Jičíně. Náš prodejní tým Vám poskytne veškeré informace k tomuto modelu, včetně možnostech financování nebo značkové 5leté záruce. V našem autosalonu Vám také nabízíme možnost odkupu Vašeho stávajícího vozidla na protiúčet.

Zkušební jízdu nebo nezávaznou osobní schůzku si můžete sjednat s jedním z našich prodejců.

 

Pokud nechcete čekat, máme pro vás ideální řešení. Využijte naší bohaté nabídky a vyberte si některý ze skladových vozů za skvělé ceny.

PEUGEOUT 2008 - 1 PEUGEOT 2008 03  PEUGEOT 2008 06 PEUGEOT 2008 07

 

 

 
PEUGEOT 2008 08 PEUGEOT 2008 10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

3 důvody proč vybrat Nový Peugeot 2008

DESIGN

Peugeot 2008 03

Robustní silueta s vyváženými liniemi a velkorysými tvary dává tušit výkonnost a efektivitu nového SUV PEUGEOT 2008. Výrazná přední maska s horizontální kapotou a zvýšenou světlou výškou působí mohutnějším dojmem a precizně propracované blatníky těsně kopírují strukturu vozu. Sportovní charakter vozu dále umocňuje i vzhled zadní části ‑ zadní spojler, světla zasazená do lesklého černého pásu a chromovaná koncovka výfuku*

* K dispozici podle zvolené verze a motoru

MÍSTO ŘIDIČE

Peugeot 2008 04

Prožijte novou zkušenost v PEUGEOT i‑Cockpit® 3 D* nové generace s intuitivní ergonomií, kompaktním volantem, dotykovým kapacitním displejem 10’’HD* a digitální 3 D přístrojovou deskou s možností vlastního nastavení*. Vedle on‑line navigace se službou TomTom® Traffic**, funkce Mirror Screen*** a bezdrátového nabíjení**** je vůz vybavený také hands‑free odemykáním a zamykáním dveří a startem motoru. Stačí mít klíč v kapse a k vozu se přiblížit nebo se naopak vzdálit*****.

* Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat.
** Služba TomTom® poskytuje praktické informace v reálném čase – dopravní informace, ceny pohonných hmot, polohu a ceny parkovného, předpověď počasí, vyhledání místních bodů zájmu. Předplatné pro uvedené služby je bezplatně k dispozici po dobu 3 let s možností dalšího prodloužení (za příplatek).
*** K dispozici v základní výbavě, s funkcí Mirror Screen lze aplikace telefonu ovládat na dotykovém displeji ve voze.
Aplikace s certifikátem Android Auto, Apple CarPlayTM nebo MirrorLink® fungují po zastavení vozu i za jízdy; za jízdy je ale přístup k některým aplikacím z bezpečnostních důvodů omezen. Některé soubory, které mohou být bezplatně k dispozici pro váš chytrý telefon, mohou vyžadovat registraci příslušené placené aplikace s certifikátem Android Auto, Apple CarPlayTM nebo MirrorLink®. Funkce Mirror Screen funguje na bázi Android Auto (pro telefony s OS Android), přes Apple CarPlayTM (pro telefony s iOS) nebo pomocí technologie MirrorLink® (pro telefony s OS Android kompatibilní s MirrorLink®). Podmínkou fungování je aktivovaný tarif u mobilního operátora s přístupem k internetu. Více informací na internetových stránkách www.peugeot.cz.
**** K dispozici na přání
***** Hands-free přístup a start (ADML), podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat.

MOTORY

Peugeot 2008 05

PURETECH: VÝKON & ÚSPORNOST

Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 je vybaveno benzinovými motory nejnovější generace Puretech Euro 6i, které nabízí optimalizovanou spotřebu pohonných hmot, příjemné řízení a zaručený výkon.

K dispozici ve 4 verzích:

  • 1,2L PureTech 100 S&S BMV6
  • 1,2L PureTech 130 S&S BMV6
  • 1,2L PureTech 130 S&S EAT8
  • 1,2L PureTech 155 S&S EAT8

 

BLUE HDi: EXKLUZIVNÍ TECHNOLOGIE

Dieselové motory Euro 6i, které jsou v nabídce pro nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008, jsou oba vybaveny exkluzivní technologií BlueHDii, která zaručuje vysoký výkon při snížení emisí škodlivin.

K dispozici ve dvou verzích:

  •  1,5L BlueHDi 100 S&S BVM6
  • 1,5L BlueHDi 130 S&S EAT8

ELEKTRICKÁ JÍZDA

Nové všestranné SUV PEUGEOT e-2008 je praktické a dobře ovladatelné v městském provozu i při cestování na delší vzdálenosti, kde oceníte jeho robustnost a bezpečnost.

Elektromotor o výkonu 100 kW (136 k) nabízí jedinečné zrychlení díky okamžitému točivému momentu 260 Nm a tiché, plynulé i dynamické řízení.

TECHNOLOGIE

Peugeot 2008 06

ROZŠIŘTE SVÉ POLE PŮSOBNOSTI.
Vydejte se svou vlastní cestou. S technologií Advanced Grip Control můžete schopnosti mobility svého SUV PEUGEOT 2008 uzpůsobit reálným podmínkám sjízdnosti a zvolit jeden ze tří jízdních režimů: písek, bláto a sníh. Současně můžete pomocí funkce Hill Assist Descent Control** regulovat rychlost při jízdě z kopce. 

UŽIJTE SI POLOAUTONOMNÍ ŘÍZENÍ.
Nové kompaktní SUV PEUGEOT 2008 využívá nejnovější technologie značky jako je systém PEUGEOT Drive Assist Plus***, který umožňuje poloautonomní způsob řízení vozu. Za pomoci asistenčního systému pro jízdu v pruhu**** a adaptivního tempomatu s funkcí Stop & Go***** systém automaticky přizpůsobí rychlost jízdy vpředu jedoucímu vozu a udržuje od něj bezpečný odstup.

* Adaptivní systém mobility. Podle zvolené verze k dispozici na přání.
** HADC: systém kontroly rychlosti při jízdě z kopce. Podle zvolené verze k dispozici na přání.
*** Podle zvolené verze k dispozici v základní výbavě, na přání nebo nelze objednat.
**** Systém udržuje vůz v jízdním pruhu zvoleném řidičem.
***** Systém funguje na základě radaru umístěného uprostřed předního nárazníku a kamery v horní části čelního skla.

 

 

 

Peugeot-2008-novy-katalog

 

 

 

 

 

 

 

Číst 8266 krát Naposledy změněno středa, 26 únor 2020 08:54

KONTAKTY

Hodoňovice 203
739 01 Frýdek-Místek

Suvorovova 577
742 42 Nový Jičín

Sledujte nás

PEUGEOT