TEL: 558 649 751

21 červen

Nový Peugeot 3008 - povahou SUV, duchem GT

Nový Peugeot 3008 se jen několik týdnů po svém odhalení představuje ve své nejdynamičtější a exkluzivní podobě, jako GT.

 Nový Peugeot 3008 GT nabízí spojení všech vlastností nového SUV: výrazného stylu, luxusního interiéru s novou kabinou Peugeot i-Cockpit, špičkového vybavení a sportovních prvků.

Sportovně-elegantní styl verze GT je zřetelně vidět v kabině vozu. Sériově nabízený Peugeot i-Cockpit nabízí technologicky vyspělou přístrojovou desku. Zážitek z jízdy je umocňován bohatostí vybavení interiéru a téměř futuristickým vzhledem. V interiéru verze GT lze nalézt palubní desku dvojitě prošitou nití měděného odstínu. Stejné prošití bylo použito i na dveřních panelech, středových loketních opěrkách i na sedadlech. Eleganci zdůrazňuje dubové obložení palubní desky a dveřních panelů.

Design exteriéru nového Peugeotu 3008 je také přizpůsobený charakteru vozu. Na přední masce se objevuje exkluzivní mřížka chladiče. Je široká, ohraničená lištou, která již není chromovaná, ale dvoubarevná v provedení. Uprostřed chromované šachovnicové mřížky je umístěné logo značky, celkový vzhled završuje nárazník se světlomety Full LED. V zadní části upoutá vedle monogramu GT na víku zavazadlového prostoru i dvojitý chromovaný vývod výfuku z obou stran nárazníku.

Verze GT modelu nový Peugeot 3008 nabízí:

  • motor 2.0 BlueHDi 180 S&S spojený s automatickou šestistupňovou převodovkou EAT6;
  • sportovnější vzhled s elegantním rozšířením blatníků a sériově montovanými 19″ koly s dvoubarevnými ráfky Boston s diamantovým výbrusem;
  • velmi technologicky propracovaná světla se sériově použitými světlomety Full LED a směrovkami se sekvenčním posunem světla;
  • specifické prvky designu exteriéru a elegantní sportovní interiér.

Nový Peugeot 3008 tak s verzí GT představuje svůj záměr nabízet cestujícím ve voze dynamické zážitky v elegantní a sofistikované atmosféře. Tato verze budou k dispozici současně s uvedením nového Peugeotu 3008 na trh a nové SUV Peugeot tak získá nejatraktivnější vzhled a technologie na trhu.

Číst 2848 krát Naposledy změněno úterý, 21 červen 2016 11:38

KONTAKTY

Hodoňovice 203
739 01 Frýdek-Místek

Suvorovova 577
742 42 Nový Jičín

Sledujte nás

PEUGEOT