TEL: 558 649 751

Likvidace škodních událostí

autonehodaV případě autonehody nás kontaktujte NON STOP na těchto telefonních číslech: 737 248 008, 605 571 929, 736 668 817, 602 521 288.

V prvé řadě Vám poradíme jak se zachovat na místě nehody a v případě potřeby Vám pošleme na pomoc odtahovou službu. V našem autoservise v Hodoňovicích Vám poté poskytneme kompletní služby spojené s opravou poškozeného vozidla. Jsme smluvním partnerem s většinou pojišťoven a jako takoví za Vás provedeme nahlášení pojistné události. Provedeme prohlídku vozidla – nemusíte vyhledávat likvidátora Vaší pojišťovny. Navrhneme Vám nejlepší způsob likvidace pojistné události a budeme Vás zastupovat při veškerých jednáních s pojišťovnou. Samozřejmostí u nás je to, že přebíráte vozidlo aniž by jste čekali na platbu od pojišťovny – tato je později zasílána přímo na náš účet.

U nepojištěných nebo starších vozidel navrhneme pro Vás nejlevnější způsob opravy formou bezplatné kalkulace. Abychom snížili na minimum Vaše náklady, využijeme možností množstevních slev na práci a materiál, možností klempířských dovedností naší karosárny a v neposlední řadě možnosti použití levnějších dílů EUROREPAIR.

Po dobu opravy nabízíme zapůjčení náhradního vozidla. Toto vozidlo Vám můžeme přistavit i do místa nehody, abyste mohli dále pokračovat ve Vaší cestě.

Neváhejte nás kontaktovat ani v případě vážnějších nehod typu totální škody. I v těchto případech Vám můžeme pomoci ať už s výkupem vraku formou protiúčtu nebo zajištěním prodeje vraku.

Samozřejmostí je poradenství v jakýchkoli situacích, které sebou nehoda přináší.

Naší hlavní předností je rychlost opravy.

Menší poškození, které vyžadují karosářskou a lakýrnickou práci vyřizujeme do pěti pracovních dnů.
Při větším rozsahu pak do dvanácti dnů.
Většinu karosářských dílů pro běžné modely máme skladem a proto oprava Vašeho vozu začíná okamžitě po převzetí do servisu.

KONTAKTY

Hodoňovice 203
739 01 Frýdek-Místek

Suvorovova 577
742 42 Nový Jičín

Sledujte nás

PEUGEOT